Szanowni Państwo, z powodu pandemii ośrodek jest nieczynny do odwołania.

W celu uzyskania dostępu do dokumentacji medycznej proszę dzwonić pod numer 602 223 184

lub kontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@concordiasalus.pl

Ośrodek ConcordiaSalus zlokalizowany jest w odległości 35 km od Warszawy, w gminie Pniewy pomiędzy Grójcem, a Mszczonowem. Doskonale rozwinięty w tym rejonie węzeł komunikacyjny stwarza komfortowe warunki dojazdu z całego regionu Mazowsza, jak również z województw sąsiednich.

Malownicze położenie Ośrodka w samym sercu Obszaru Chronionego Krajobrazu „Doliny Rzeki Jeziorki”, w Krainie Kwitnących Sadów zapewnia wyjątkowo czyste powietrze oraz pozwala w ciszy i spokoju obcować z pięknem przyrody.

Okoliczne lasy, rzeka Jeziorka z rozległym, czystym i rybnym zalewem, stadnina koni są wspaniałymi terenami do spacerów, relaksu, wypoczynku, grzybobrania i wędkowania. Dodatkową atrakcją jest możliwość przejażdżek bryczką, saniami czy organizowania kuligów.

Przestronne pomieszczenia, szerokie korytarze i klatki schodowe wyposażone w instalacje wczesnego wykrywania pożaru, jak również monitoring, pozwalają zapewnić wygodę i pełne bezpieczeństwo Kuracjuszy przebywających na terenie ośrodka.

Zapewniamy komfortowe warunki mieszkalne w pokojach jedno i dwuosobowych z łazienkami. Ośrodek posiada jadalnie, własną kuchnię, oraz gabinety wyposażone w sprzęt rehabilitacyjny najnowszej generacji. Do dyspozycji Kuracjuszy jest rozległy oświetlony park z miejscem na ognisko, grillem oraz tarasem wypoczynkowym z fontanną.


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007 - 2013 oraz ze środków budżetu państwa.